Заключне засідання комісії з вивчення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд відбулося в Білгород-Дністровській міській раді

12-03-2018 16:44 252
категорія: Новини міста


12 березня 2018 року відбулося чергове й в той же час заключне засідання комісії з вивчення питання оновлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території Білгорода-Дністровського.

В ході засідання було розглянуто ряд звернень від суб’єктів господарювання щодо включення їх до комплексних схем розміщення тимчасових споруд, або виключення зі схем в силу припинення підприємницької діяльності.

Також, в ході засідання було розглянуто колективне звернення мешканців вул. Ушакова щодо скасування рішення, прийнятого на засіданні комісії 14 лютого 2018 року. Нагадаємо, під час зазначеного засідання комісії було прийнято рішення щодо розміщення вздовж вул. Ушакова від магазину «Вина Бессарабії» до вул. Шабської кіосків КП «Аккермантурінвест». Оскільки в межах зазначеної території розроблено проект благоустрою прилеглого скверу та, враховуючи колективне звернення мешканців вул. Ушакова, комісія прийняла рішення щодо виключення зі схеми №1 (вул. Ушакова від магазину «Вина Бессарабії» до вул. Шабської) тимчасових споруд КП «Аккермантурінвест».

За результатами засідання комісії з вивчення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд управлінню містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради надано доручення винести на розгляд та затвердження виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради розглянуті під час засідань комісії комплексні схеми розміщення тимчасових споруд на території міста Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44