Заочна краєзнавча екскурсія «Культові споруди Білого міста» в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. Лесі Українки

05-03-2019 12:16 154
категорія: Новини культури


Протягом багатьох століть духовне життя нашого міста було тісно пов’язано з культовими спорудами, які будувалися коштом національних громад та на благодійні внески. З часом будівлі занепадали, але наставали інші часи – період відродження.

Сьогодні деякі будівлі оновлені та радують своїм виглядом. Фахівці бібліотеки ім. Лесі Українки підготували та провели для підопічних Територіального центру заочну краєзнавчу екскурсію по деяким з них. Присутні дізналися про історію церковних будівель: церкви Пресвятої Богородиці (Армяно-Григоріанської), Яснопредтеченської (Грецької) церкви, підземної церкви Іоанна Сочавського, Свято-Георгіївської (Болгарської) церкви, Свято-Миколаївської церкви, а також про будівлю нового Храму Святого Великомученика Иоанна Нового Сочавського та Свято-Вознесенській собор. Окремий розділ екскурсії було присвячено нехристиянським храмам та спорудам інших релігійних конфесій нашого міста.

Окремі культові споруди нашого міста є пам’ятками архітектури різних історичних епох. Це свідчить про те, що духовне життя жителів міста не переривалося і знаходилося в постійному розвитку. Землю, на якій ми живемо, населяли різні народи з різними релігіями, але завжди панували спокій та мир.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23