Запрошуємо шанувальників живопису і графіки в сучасному виконанні на відкриття виставки Івана Волошина

10-12-2018 14:27 60
категорія: Новини культури


21 грудня о 15.00 у виставковій залі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею відкриється персональна виставка молодого художника Івана Волошина, учня Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури м. Києва. Глядачам представиться можливість познайомитися з новими втіленнями ідей художника, невимушеною манерою письма і складними колірними композиціями.

Творчість місцевого художника - Івана Волошина, відображає традицію академічного живопису і при цьому передає атмосферу XXI століття. Живопис темперою і олією можна розглядати нескінченно довго, проникаючи в цікавий світ автора. Окремої уваги заслуговують графічні роботи, що притягують глибиною внутрішнього змісту. У творчих роботах автора, немов в літературних творах, уважний глядач зможе простежити загадку і розвиток задуму, розкриваючи сюжет поетапно, крок за кроком.

Перебуваючи в постійному творчому пошуку, Іван Волошин пробує себе й в реставрації творів мистецтва, скульптурному ліпленні, приділяє увагу вивченню секретів середньовічного темперного живопису. Його експозиція дає можливість відчути силу кожного дня і пережити весь спектр почуттів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44