Засідання 41-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

30-11-2018 08:34 250
категорія: Новини міста


29 листопада 2018 року під головуванням секретаря міської ради Ольги Ціпуленко відбулося пленарне засідання чергової 41-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання, в якому взяли участь 27 депутатів з 34-х.

До попереднього порядку денного були внесені додаткові 8 питань. Загалом депутати розглянули майже 30 проектів рішень, половина з яких стосувалася земельних відносин. Також, затверджений попередній перелік земельних ділянок, права оренди яких виставляється на торги окремими лотами у 2019-2020 роках, та наданий дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону в місті Білгороді-Дністровському. Затверджений ряд міських Програм на наступні роки та внесені зміни до Програми «Розвиток освіти міста Білгорода-Дністровського на 2017-2020 роки».

Згідно прийнятого на сесії рішення “Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 22.12.2016 р. №222-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради», зі структури виведена посада заступника міського голови та введена посада першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Також, створений відділ інформаційних технологій та обслуговування комп’ютерної і офісної техніки.

Між тим, депутати не підтримали більшістю голосів внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 08.06.2017 р. №353-VІІ «Про визначення чисельності виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради VІІ-го скликання та затвердження його персонального складу».

На засіданні сесії внесені зміни та доповнення до рішення міської ради від 27.11.2017 року №450-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік» та до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік.

Проект рішення “Про надання згоди на передачу функції організації та надання первинної медико-санітарної допомоги населенню міста Білгорода-Дністровського у КНП Центр ПСМД Білгород-Дністровської районної ради” не знайшов підтримки у більшості депутатського корпусу.

Депутати вирішили приєднатися до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, а також затвердили звернення Білгород-Дністровської міської ради до Президента України щодо вжиття заходів з метою визволення військовослужбовців Військово-морських Сил Збройних Сил України, захоплених у полон Російською Федерацією. Сесія завершилася розглядом депутатських звернень.

Слід зазначити, що цього дня депутати міськради Денис Кімінчіджі та Юлія Федорова отримали нагороди від Комітету виборців України за результатами атестації депутатів місцевих рад 2017 року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44