Засідання Білгород-Дністровської міської комісії з питань дотримання законодавства про працю

07-06-2018 12:11 298


6 червня 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.

На порядку денному розглядалися питання щодо виплати середньої заробітної плати на окремих підприємствах міста в розмірі менше мінімальної заробітної плати та про стан заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування перед Білгород-Дністровським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо рівня середньої заробітної плати, перспективи розвитку підприємства і підвищення оплати праці найманим працівникам.

Головою комісії, секретарем міської ради Олександром Єрошенком надана позитивна оцінка проведеної семінарської зустрічі з роботодавцями міста з питань дотримання вимог чинного законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактів неофіційних трудових відносин.

Заслуховувалась інформація державних інспекторів з питань праці щодо заходів впливу до роботодавців, які використовують найману працю з порушенням вимог чинного законодавства.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44