Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

22-11-2019 11:21 245
категорія: Новини міста


21 листопаду 2019 року в Білгороді-Дністровському проведене командно-штабне тренування, яке розпочалося з огляду комунальної техніки на території 2-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області, після чого в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відкрив його секретар міської ради Віктор Грозов.

“Багаторічний досвід показує, що кожного року, у зимовий період, у місті обов’язково спостерігаються стихійні гідрометеорологічні явища, які можуть викликати аварійні ситуації на комунальних мережах, вулицях міста і, як наслідок, суттєво погіршити умови проживання наших громадян. З метою відпрацювання питань взаємодії та координації дій служб і підприємств міста в умовах ускладнення метеорологічної обстановки проводиться командно-штабне тренування”, - зазначив В. Грозов.

Начальник управління цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Майзліс інформував присутніх щодо розпорядження про створення штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, після чого доповів обстановку по тренуванню. Про дії служб у разі виникнення надзвичайних ситуацій доповідали наступні учасники тренування: начальник служби охорони громадського порядку О. Леконцев, медичної - Тетяна Сибірцева, служби енергетики - Сергій Кочвар, протипожежної - Олександр Лісовий, комунально-технічної служби - Валерій Балан.

Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по підготовці до роботи у зимових умовах зачитав Геннадій Богатирьов.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23