Засідання комітету доступності Білгорода-Дністровського

06-02-2019 09:09 222
категорія: Новини міста


4 лютого 2019 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вадима Кесарчука, за участю виконавчих органів міської ради, представників комунальних підприємств та громадських організацій відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Нагадаємо, на підставі рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 17 серпня 2017 року №406, на території міста Білгорода-Дністровського розпочав свою діяльність комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Для ефективної діяльності комітету, рішенням виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 9 листопада 2017 року №537, затверджені заходи щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Білгороді-Дністровському на 2018-2022 роки.

В ході засідання члени комітету доповіли про роботу, проведену у межах затверджених заходів у 2018 році, обговорили проблемні питання, які потребують додаткового опрацювання та контролю, погодили та затвердили план роботи комітету на 2019 рік.

Так, зокрема у 2018 році управлінням соціальної політики в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” забезпечено надання:

- 75 кВт електроенергії безкоштовно щомісячно родинам, у складі яких є двоє та більше осіб з інвалідністю, родинам, які виховують дітей, прикутих до ліжка, особам з інвалідністю по зору І та ІІ груп;

- 25% пільг на комунальні послуги особам з інвалідністю, які постійно пересуваються на візках, які не є отримувачами пільг та житлових субсидій за рахунок коштів державного бюджету;

- одноразової адресної допомоги 3-м особам з інвалідністю по слуху - членам міської ТПО “УТОГ” на придбання смартфонів для письмового спілкування;

- тифлоприборів (тонометрів зі звуковим супроводом) 5-м особам з інвалідністю по зору - членам міської ТПО “УТОС”;

- 5 осіб з інвалідністю отримали послугу санаторно-курортого лікування на суму 41 тис. грн.

Крім цього, у 2018 році за рахунок державного бюджету 22 особи з інвалідністю оздоровлені у санаторно-курортних закладах, за рахунок обласного бюджету - 5 осіб.

За державні кошти 173 особи з інвалідністю забезпечені технічними та іншими протезно-ортопедичними засобами реабілітації на суму 1,5 млн. грн.

В рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальне таксі” у 2018 році 12 родин з дітьми з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках, користувались транспортною послугою з безоплатних перевезень в межах міста із розрахунку 3 поїздки щомісячно.

За інформацією Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості, у 2018 році на підприємства міста працевлаштовано 18 осіб з інвалідністю.

Підсумовуючи, члени комітету забезпечення доступності внесли пропозиції стосовно проведення моніторингу доступності окремих об’єктів міста для маломобільних груп населення у І кварталі 2019 року, вирішили звернутись до профільних організацій та установ з метою уточнення інформації, озвученої в ході засідання щодо відновлення роботи звукового світлофора, облаштування звуковими світлофорами 2-х перехресть вулиць, ремонту пандуса у ЗОШ №11.




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44