Засідання конкурсної комісії з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальне таксі”

28-01-2019 10:52 247
категорія: Новини міста


28 січня 2019 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського відбулося засідання конкурсної комісії з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальне таксі” на 2019 рік.

Нагадаємо, в минулому році в місті почала діяти Програма “Соціальне таксі” на 2018-2020 роки, загальний обсяг фінансування якої складає 165 тис. грн. Вона передбачала залучення суб'єктів господарської діяльності, фізичних осіб-підприємців на договірних засадах до надання транспортної послуги "Соціальне таксі" для дітей зі стійкими порушеннями опорно-рухового апарату.

За інформацією начальника управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Діни Базіленко, в минулому році угоди з підприємством “Таксі-такса”, яке стало переможцем відповідного конкурсу на надання послуг “Соціальне таксі”, уклали 12 сімей. Фактично правом безкоштовного проїзду скористалися лише 7 сімей. Внаслідок чого кошти, передбачені на реалізацію Програми, були використані не в повному обсязі.

“Враховуючи досвід минулого року, виникла потреба внести зміни до Положення з надання транспортної послуги “Соціальне таксі” та розширити категорії осіб, які можуть брати участь у даній Програмі”, - зазначила Діна Базіленко.

Після обговорення даного питання члени конкурсної комісії з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальне таксі” вирішили додати до переліку мешканців Білгорода-Дністровського, які зможуть скористатися даною послугою, дорослих осіб з порушенням опорно-рухового апарату, що пересуваються на інвалідному візку. За даними Білгород-Дністровського Центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на 01.01.2019 року на території міста проживає 21 така людина.

Законні представники дітей з інвалідністю, які взяли участь у засіданні, зробили наголос на тому, що загальну кількість поїздок на одну сім’ю, в якій виховується дитина зі стійким порушенням опорно-рухового апарату, зручніше розраховувати не на місяць, а на рік. Дане зауваження члени комісії взяли до відома та також вирішили внести в якості змін до Положення з надання транспортної послуги “Соціальне таксі”.

Також, члени комісії обговорили строки проведення конкурсу в 2019 році на визначення перевізника, який надаватиме транспортну послугу “Соціальне таксі”. Відповідне оголошення буде розміщено у засобах масової інформації та на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23