Засідання 19-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

21-04-2017 13:00 510


20 квітня 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак відбулося пленарне засідання 19-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання, в роботі якої взяли участь 32 депутати з 34-х. Перед початком засідання присутніх інформували про заяви депутатів Ю. Федорової та Д. Кімінчіджі щодо виходу з депутатської групи “Біле місто”, утворення депутатської групи міжфракційного жіночого об’єднання “За рівні права”, а також про виключення з партії “Опозиційний блок” та фракції “Опозиційного блоку” депутатів С. Мусаєва, Р. Сулакова, О. Скалозуба. Після включення до порядку денного додаткових питань депутати приступили до розгляду проектів рішень.

Внесені зміни до бюджету на 2017 рік: збільшена частина бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету на надання пільг та субсидій 4020,5 тис.грн., а також за рахунок субвенцій Затоки та району на співфінансування НВК ЗОШ № 9, ЦНАПу та КУ “Територіальний центр” та внесені коригування витрат бюджету розвитку.

Затверджене рішення “Про впровадження електронних закупівель в місті Білгороді-Дністровському”.

Міська рада дала згоду на добровільне об’єднання територіальних громад Мологівської, Семенівської, Випасненської, Салганівської, Бритівської, Шабівської сільських рад, Затоківської селищної ради в Білгород-Дністровську територіальну громаду з центром у місті Білгород-Дністровський. Міському голові Гінак А.Ф. доручено звернутися до вказаних рад з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

Затверджені Програма фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік; Програма профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто” 2017-2019 роки, а також Програма “Розвиток освіти міста Білгорода-Дністровського на 2017-2020 роки”. Заслухані звіти про виконання міської цільової Програми “Підтримка малозабезпечених верств населення” на 2015-2017 роки за 2016 рік, Програма зайнятості населення за 2016 рік.

З метою вирішення першочергових питань енергозбереження міста та впровадження заходів з енергозбереження, затверджений План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року міста Білгорода-Дністровського.

На сесії затверджений проект Мирової угоди між Білгород-Дністровською міською радою (Стягувач) та ПАТ «ЭЗЯБИИ» (Боржник) на стадії виконання судового рішення по справі №916/3821/14, що перебуває на примусовому виконанні у Білгород-Дністровському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Розглянутий блок земельних питань, серед яких доповнення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2017-2018 роках; затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду; затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі тощо. Також, рішенням міської ради утворена Постійно діюча комісія з підготовки земельних торгів в Білгороді-Дністровському, в яку крім спеціалістів виконавчого комітету увійшли голови депутатських комісій.

Затверджені Положення про відділ по роботі зі зверненнями громадян; Положення про управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами; Положення про юридичний відділ; Положення про Відділ державної реєстрації; Положення про управління з питань надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради.

На сесії внесені зміни до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 22.12.2016 р. № 222-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради», а саме введені до структури посада заступника міського голови з питань інвестицій та міжнародних відносин; збільшена чисельність управління з питань надання адміністративних послуг міської ради на 3 штатні одиниці, управління комунальної власності міської ради на 2 штатні одиниці, відділу кадрової роботи міської ради на одну штатну одиницю.

Також, зі складу постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю виключений депутат Манітенко С. та включений до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

Міська рада вирішила організувати автобусний маршрут регулярних спеціальних перевезень «Садівничі кооперативи с. Молога – вул. Сонячна м. Білгород-Дністровський». Виконавчому комітету міської ради доручено на черговому засіданні затвердити паспорт автобусного маршруту із зупинками на вимогу, графік руху автобусів. Міському голові - укласти договір про регулярні спеціальні перевезення на вказаному маршруті з комунальним підприємством «Автотранссервіс» на 2017-2020 роки.

Наприкінці депутати підтримали депутатський запит Д.Кімінчіджі щодо звітування керівників комунальних підприємств, комунальних установ та міського центру “Благоустрій” на 2 найближчих чергових пленарних засіданнях сесій міської ради.

Сесія завершилася виступами депутатів та громадян міста у розділі “Різне”. Ю.Федорова проінформувала присутніх про запровадження Громадського бюджету (Бюджету участі) та запросила депутатів та всіх бажаючих до участі у Круглому столі 24 квітня о 15.00 в , де всі учасники отримають відповіді на запитання «Що таке Громадський проект?», ознайомляться з його основними засадами, етапами реалізації та особливостями функціонування/використання спеціалізованої електронної платформи подачі проектів, голосування та контролем за реалізацією проектів-переможців, а всі хто має бажання і ідею для реалізації можуть залишитись на тренінг, якій буде в той же день о 17.00 в міський раді.

Д.Кімінчіджі у своєму виступі звернувся до міського голови та секретаря ради з ініціативою про проведення перевірки виконання рішень міської ради взагалі і зокрема перевірки виконання та проведення службового розслідування щодо рішення ради від 22.12.2016р. № 240 -VII “Про здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії в бюджетній сфері міста Білгород-Дністровський”.

Міський активіст П.Чернишук розповів про свої винаходи, які можуть бути

корисними для економіки міста та громади.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44