Засідання Білгород-Дністровської комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

03-07-2017 08:38 175


В виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради працює комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

На засіданнях комісії розглядаються питання про призначення (відновлення) або про відмову у призначенні (відновленні) відповідної соціальної виплати (пенсії, щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, щомісячної страхової виплати у зв’язку зі втратою працездатності тощо) внутрішньо переміщеним особам.

Виплати призначаються (відновлюються) на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї та проходження фізичної ідентифікації. У разі відсутності зазначених документів комісія приймає рішення про відмову призначення (відновлення) соціальних виплат.

Протягом 2017 року відбулося 19 засідань відповідної комісії. За результатами розгляду якої призначено/поновлено виплату 321 внутрішньо переміщеній особі та 7 особам припинено виплати.

Безумовно, підставою для прийняття рішення комісії є нормативно-правові акти України з цього питання, але й «людській підхід» грає важливу роль, адже на долю цих людей випало чимало випробувань і бід. У багатьох людей частково або повністю зруйновано житло. Багато людей з числа переселенців мають ту чи іншу ступінь інвалідності та потребують особливого догляду. Багато малолітніх дітей та людей похилого віку. Всі ці люди зіткнулися з величезною купою соціальних, гуманітарних та матеріальних проблем.

Всі ці обставини ретельно вивчаються спеціалістами управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради та шукаються шляхи вирішення складних питань за для вчасної й всебічної допомоги.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44