Засідання Білгород-Дністровської робочої групи з підготовки пропозицій до Національного плану управління відходами

10-01-2018 11:15 303
категорія: Новини міста


10 січня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова пройшло перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій до Національного плану управління відходами, який передбачає значне скорочення обсягу захоронення відходів і збільшення рівня їх переробки, а також роздільний збір побутових відходів.

В засіданні взяли участь начальник УЖКГ Микола Зініч та його заступник Валерій Балан, начальник КП “Автотранссервіс”, одним з видів діяльності якого є збір та вивіз побутових відходів на території Білгорода-Дністровського, Сергій Крупп, начальник Держпродспоживслужби в Білгород-Дністровському районі Пантелій Головченко, депутати міської ради Сергій Мусаєв та Руслан Сулаков та інші.

Учасниками заходу було зазначено, що на сьогоднішній день роздільне збирання твердих побутових відходів в місті Білгороді-Дністровському не реалізоване, і тому перспективним напрямком розвитку вказаного процесу є роздільне збирання ТПВ у окремі контейнери таких видів відходів та вторинної сировини:

- “сухі” вторинні ресурси, придатні для промислової переробки: пластмаси, склобій, метали, макулатура і текстиль;

- “вологі” - кухонні, харчові, садові відходи, а також вологі і забруднені відходи паперу, інші відходи, які неможливо переробити.

Також необхідно впроваджувати нові види контейнерів та спеціальних транспортних засобів для збирання і вивезення вторинної сировини.

Перспективним виглядає напрямок роздільного збирання ТПВ і у зв'язку із планованим будівництвом сміттєпереробного підприємства у місті.

Членам робочої групи було запропоновано ознайомитися з національною Стратегією управління відходами, розміщеної на сайті Мінприроди України, та до наступного засідання надати конкретні пропозиції щодо подання їх до Національного плану, адже однією з цілей Стратегії є визначення напрямів діяльності органів місцевого самоврядування щодо переходу системи управління відходами на інноваційну модель.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44