Засідання комісії з обстеження роботи підприємств транспорту щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

30-08-2017 16:25 333


30 серпня 2017 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося чергове засідання комісії з обстеження роботи підприємств транспорту щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, створеної розпорядженням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак від 03.08.2017 №189.

На засіданні члени комісії оговорили попередні висновки з вивчення ситуації, що склалася з перевезенням пільгового контингенту пасажирськими автобусами на території міста. Було зазначено, що АТП-15107 не дотримується умов Договору, зокрема, не забезпечує необхідною кількістю транспортних засобів на маршрутах, які обслуговує. Крім того, спрямовує міські автобуси у районних напрямках. Головне, відзначили члени комісії, що вказаний перевізник порушує Закон України та обмежує право громадян пільгової категорії на безкоштовний проїзд в пасажирських автобусах. Між тим, комунальне підприємство “Автотранссервіс” перевозить пільговиків в повному обсязі, не отримуючи при цьому компенсаційних виплат.

Про численні порушення з боку АТП-15107 поінформовані управління Укртрансбезпеки в Одеській області та Державна служба України з безпеки на транспорті. З боку даних органів буде здійснена перевірка автопідприємства.

На засіданні також було вирішено направити лист до державної районної адміністрації та запросити на засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю представника Білгород-Дністровської РДА та керівника АТП-15107.

Однією з задач роботи комісії було вивчення пасажиропотоку з метою визначення суми компенсації підприємству-перевізнику. Всі результати перевірки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, розрахунки та пропозиції щодо впорядкування діяльності підприємств транспорту будуть надані на розгляд міському голові.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44