Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

03-07-2017 09:37 173


30 червня 2017 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, на порядку денного якого було питання щодо відновлення роботи артезіанських свердловин комунального підприємства “Білгород-Дністровськводоканал” та відновлення нормального забезпечення питною водою населення міста.

Минулого тижня в результаті проїзду негабаритного автомобільного вантажу в небезпечній близькості від повітряної лінії електропередач сталося пошкодження шлейфу і коротке замикання в районі опори №1 фідера 10 кВ ТП-16, внаслідок чого вийшли з ладу силовий трансформатор та електродвигуни насосного обладнання на артезіанських свердловинах №№17; 18/2; 19 та 20 в комунальному підприємстві "Білгород-Дністровськводоканал". В результаті цієї аварійної ситуації різко знизився видобуток води (на 1200 куб. м за добу) і як наслідок – різко зменшилась подача питної води в мережу водопостачання.

З метою відновлення роботоздатності свердловин і забезпечення нормальної подачі питної води населенню міста, комісія ТЕБ та НС вирішила затвердити кошторисний розрахунок на проведення аварійно-відновлювальних робіт на артезіанських свердловинах №№17; 18/2; 19 та 20 та заміні силового трансформатору в комунальному підприємстві "Білгород-Дністровськводоканал".

Управлінню економічного розвитку доручено підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням аварійно-відновлювальних робіт на артезіанських вказаних свердловинах та заміні силового трансформатору в комунальному підприємстві "Білгород-Дністровськводоканал".
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44