Засідання комісії з вивчення питання оновлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

03-01-2018 18:01 371
категорія: Новини міста


3 січня 2018 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради Ігоря Величко відбулося чергове засідання комісії з вивчення питання щодо оновлення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території м. Білгород-Дністровський.

В ході засідання було розглянуто питання відповідності розташування тимчасових споруд комплексним схемам, а саме: по вулиці Московська — ріг вулиці Маяковського, вулиці Московська — ріг вулиці Миколаївська, вулиці Московська — ріг вулиці Ізмаїльська та вздовж вулиці Московська в межах вулиць Маяковського та Ізмаїльської. Комісією було також обговорено питання щодо можливості організації пішоходної зони по вулиці Миколаївська — між вулицями Першотравнева та Єврейська.

Після закінчення наради, члени робочої групи, з виїздом на місце, проінспектували розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. В ході інспекції, комісія дійшла висновку, що певна частина тимчасових споруд на зазначених вулицях не відповідає схемі розміщення.

Свою роботу комісія продовжить до 15 лютого 2018 року, після чого будуть оголошені висновки та пропозиції.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44