Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

27-07-2017 09:32 212


Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якому взяла участь Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак.

У зв’язку з перейменуванням окремих населених пунктів було внесено зміни до персонального складу Координаційної ради.  До неї входять мери міст обласного значення, голови районних рад, голова обласної ради, його заступники та керівник апарату.

Далі учасники засідання затвердили план роботи ради на 2017 рік, який включає питання впровадження освітньої та медичної реформ, розвитку дорожнього господарства, формування територій громад Одеської області, покращення інвестиційного клімату, запровадження енергозберігаючих технологій.

Під час подальшої роботи присутні заслухали доповідь директора Департаменту освіти і науки ОДА Олександра Лончака про стан підготовки навчальних закладів області до нового навчального року. В результаті обговорення Координаційною радою було винесено ряд рекомендацій. Так, профільному Департаменту ОДА рекомендовано розробити регіональну програму розвитку дошкільної освіти на 2018-2020 роки, міським радам міст обласного значення та районним рада продовжити роботу щодо створення опорних шкіл та визначитися з переліком професій, які першочергово необхідні для забезпечення соціально-економічного розвитку територій і проінформувати обласну раду.

Також на засіданні Координаційної ради обговорили тему інвестиційної діяльності в Одеській області щодо напрямків розвитку та загальної стратегії.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44