Засідання методичного об’єднання вчителів біології

05-01-2018 11:19 111
категорія: Новини освіти


04 січня 2018 року в ЗОШ №4 відбулось засідання методичного об’єднання вчителів біології. В рамках засідання відбувся семінар на тему: «Сучасний вчитель як творець умов розвитку ключових життєвих компетентностей учнів».

В засіданні взяли участь вчителі біології ЗЗСО міста. На засіданні із доповіддю «Професійна компетентність вчителя як одна з умов його успішної професійної діяльності» виступила вчитель біології ЗОШ № 4 Купріянова О.В., яка розкрила тему професійної діяльності сучасного вчителя. Вчитель біології ЗОШ №4 Шарніна Л.В. підготувала доповідь «Розвиток життєвих компетентностей шляхом використання дослідницьких технологій навчання», а вчитель ЗОШ № 4 Федорончук Т.М. розповіла про розвиток пізнавальних здібностей учнів на уроках біології. Педагоги об’єдналися в творчі групи, де працювали над вправою «Конструктор»: створення моделі професійної компетентності педагога. Потім кожна з груп презентувала свої напрацювання.

Вчителі підвели підсумки засідання та зійшлися на думці, що навчання — це не надання готової інформації, а пошукова робота учня разом із вчителем, це використання цікавих завдань, якими можна привернути увагу учня, створення морально-психологічної атмосфери, в якій учні отримують моральне задоволення від того, що хоча б трохи виросли інтелектуально. На сучасному етапі викладання біології кожен учитель має бути новатором, висококваліфікованим спеціалістом, який крокує з розвитком науки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44