Засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури Білгорода-Дністровського

15-05-2017 14:45 158


11 травня 2017 року в ЗОШ №9 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури на тему: «Формування мовної компетентності учнів на уроках російської мови та літератури, зарубіжної літератури».

Компетентнісно-орієнтована освіта - освіта з урахуванням успіхів учня, набуває популярності. За компетентнісного підходу до навчання учня оцінюють за тим, що він знає і що вміє. Мовна компетентність - це вміння усно й письмово висловлювати й тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання, письмо, застосування мультимедійних засобів), здатність реагувати мовними засобами на повний спектр соціальних і культурних явищ. Це усвідомлення мови як форми вираження національної культури, взаємозв’язку мови та історії народу, володіння нормами мови, культурою міжнаціонального спілкування.

Вчителі активно долучилися до обговорення заданої теми, поділились власним досвідом. В кінці засідання учні 9-11 класів ЗОШ №9 показали для гостей міні-спектакль «Все начинается с любви…», в якому поєднали класичну та сучасну музику, поезії О.С. Пушкіна, присвячені коханим жінкам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44