Засідання ММО вчителів основ здоров’я Білгорода-Дністровського «Проектування сучасного уроку в умовах компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання»

10-11-2017 15:20 78
категорія: Новини ЖКХ


9 листопада 2017 року на базі Білгород-Дністровського НВК «ЗОШ-ліцей» відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: «Проектування сучасного уроку в умовах компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання».

У засіданні взяли участь вчителі основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста та методист міського методичного кабінету Кулдикіна Т.С. Досвідом роботи поділилися вчителі основ здоров’я ЗНЗ №5 Царан Л.В., ЗНЗ №6 Гамар О.І. та керівник міського методичного об’єднання вчителів основ здоров’я вчитель НВК «ЗОШ-ліцей» Клімчук Л.В.

Сучасний урок - це урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом із ними. Його характеризує не навчання словом, а навчання справою. Складові ефективності й успішності уроку можна відзначити так: глибокі теоретичні знання з основ здоров’я, педагогіки, психології плюс ретельне планування та підготовка до уроку плюс творчий підхід учителя, комунікативність.

Вчителі основ здоров’я ЗНЗ міста розуміють, що сучасний урок - це перш за все урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості. Це співнавчання, взаємонавчання (колективне, групове, навчання у співпраці), де і учень, і вчитель є рівноправними, рівнозначними суб’єктами навчання, розуміють, що вони роблять, рефлексують з приводу того, що вони знають, уміють і здійснюють.

Організація навчання основам здоров’я передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне розв’язання проблеми на основі аналізу обставин та відповідної ситуації. В учнів розвивається логічне мислення, вміння критично оцінювати і творчо засвоювати навчальний матеріал. Отже, всі методи, які приводять до позитивних результатів і спрямовані на формування професійних умінь і навичок, мають право на їх використання в навчальному процесі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44