Засідання робочої групи щодо проведення оцінювання Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа” в Білгороді-Дністровському

06-12-2017 14:12 157
категорія: Новини міста


5 грудня 2017 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулось засідання робочої групи спільно з представниками регіональної комісії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) щодо проведення оцінювання Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Для проведення оцінювання Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», до реалізації якого було залучено і місто Білгород-Дністровський, USAID Україна залучила компанію The QED Group, LLC та GfK Ukraine (як співвиконавця).

Представники регіональної комісії Агентства США за участі провідних фахівців профільних підприємств, управлінь та відділів у форматі фокус-групи, з метою оцінки діяльності Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» вивчалися наступні питання:

Як виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради пов’язаний з MERP? Яка роль міста в даному проекті? Обговорення плану дій зі сталої енергетики SEAP. Ефективність проекту MERP в залученні інвестицій (бізнес-плани, інцест-каталоги та ін.). Вплив законів та законопроектів на діяльність муніципалітетів з енергоефективності. Найбільш ефективна допомога MERP муніципалітетам. Що можна покращити в проекті MERP?

Проведення такої оцінки дозволило, зокрема, оцінити результати окремих заходів, які мають зміцнити енергетичну безпеку України шляхом удосконалення нормативно-правового середовища для отримання і використання чистої енергії.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44