Засідання робочої групи з питань розробки Плану місцевого економічного розвитку Білгорода-Дністровського

11-01-2018 14:39 351
категорія: Новини міста


11 січня 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулось чергове засідання Робочої групи з питань розробки Плану місцевого економічного розвитку міста Білгород-Дністровського під головуванням заступника міського голови Євгенії Волинець, яка зауважила, що у зв’язку з приєднанням міста Білгорода-Дністровського до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», необхідно розробити План місцевого економічного розвитку міста. Даний План зосереджується на сталому зростанні економіки шляхом підтримки органів самоврядування на місцевому рівні, організації співпраці бізнес-секторів та громадського суспільства, для посилення міського економічного зростання, розвитку та створенню робочих місць. Також Є. Волинець зазначила, що пріоритетною галуззю при розробці плану є саме туристична сфера.

Громадський діяч Юрій Бобков та голова Ради підприємців міста Василь Пухкан запропонували зробити інвентаризацію старих об’єктів виробництва для відновлення їх роботи за напрямками, створення нових робочих місць та відновлення інфраструктури міста, а саме м’ясокомбінату, маслозаводу, рибокомбінату, зеленгоспу, асфальтового заводу тощо.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» пропонує сучасний підхід до управління місцевим економічним розвитком, який зарекомендував себе в усьому світі й, зокрема, в Європейському Союзі протягом останніх трьох десятиліть.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44