Заступник Білгород-Дністровського міського голови А. Алтухов перевірив стан капітального ремонту тротуару вулиці Свято-Георгіївської

15-06-2017 15:50 244


15 червня 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов та начальник міського центру “Благоустрій” Ігор Мальцев перевірили якість проведених робіт з капітального ремонту тротуару по вулиці Свято-Георгіївській підрядною організацією “ТрансЛогістікГруп”.

Після того, як вказаний об'єкт буде зданий в експлуатацію, підрядники приступлять до капітального ремонту тротуару на непарній стороні вулиці Ізмаїльської - від пров. Чорноморського до вул. Буджакської. На минулому тижні бригада даної організації розпочала укладання тротуарної плитки пішохідної доріжки по вул. Ізмаїльській - від вул. Болгарської до Буджакської (по парній стороні).

В поточному році вже проведений капітальний ремонт тротуару вулиць Першотравневої та Миколаївської, в планах - замощення вулиці Портової до автовокзалу, початок робіт по вулиці Франко, а також ремонт тротуарної доріжки до загальноосвітньої школи №11.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44