Заступник Білгород-Дністровського міського голови Галина Архипенко взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Конституції України

27-06-2017 19:12 143


Заступник Білгород-Дністровського міського голови Галина Архипенко взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Конституції України, які відбулися у приміщенні районної ради за участю голови райдержадміністрації Сергія Ільченко, голови районної ради Валерія Лобанова та депутатів районної і обласної ради.

З нагоди свята за значні досягнення та сприяння захисту прав і свобод громадян нагородили гідних мешканців району та міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших земляків, які загинули в зоні проведення АТО, захищаючи територіальну цілісність нашої держави та поклали квіти до Дошки пам’яті героям Небесної сотні.

До присутніх звернувся з привітанням і депутат Верховної Ради I скликання П.Гальцев, він як безпосередній учасник прийняття Конституції, розповів як це відбувалося та побажав всього найкращого нашій Державі та всім українцям.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44