Заступник Білгород-Дністровського міського голови взяла участь у засіданні круглого столу з питань активізації участі України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону

11-09-2017 16:06 80


Заступник Білгород-Дністровського міського голови Євгенія Волинець на минулому тижні взяла участь у засіданні круглого столу з питань активізації участі України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

Метою заходу є привернення уваги європейських колег до проблем та пріоритетів розвитку Дунайського регіону на території України, а також консолідувати та скоординувати зусилля ключових учасників реалізації Стратегії на центральному та регіональному рівні врядування та організацій громадянського суспільства і експертної спільноти.

У заході взяли участь близько 60 учасників, в тому числі заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, координатор головування Угорщини в Дунайській стратегії у 2017 році Фелікс Молдован (Міністерство закордонних справ Угорщини), координатор Платформи місцевих акторів Дунайського регіону 10-го пріоритетного напрямку Дунайської стратегії Даніела Уршиц (Відень), координатор пріоритетного напряму 1-Б Дунайської стратегії «Поліпшення мобільності та мультімодальності – автомобільне, залізничне та авіаційне сполучення» Франц Жепіч (Міністерство інфраструктури Республіки Словенія), представники центральних органів влади, обласних державних адміністрацій та обласних рад Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також представники наукової та експертної спільноти і неурядових організацій.

Голова обласної ради висловив упевненість, що лише спільними зусиллями можна розвинути Дунайський регіон та сприяти відродженню регіонів нашої держави в рівному співвідношенні з європейськими партнерами.

«Одеська обласна рада приймає активну участь у всіх напрямках діяльності Стратегії для Дунайського регіону. Особлива увага приділяється розвитку транспорту та комунікацій, а саме пріоритету: «мобільність водних шляхів», покращенню стану автомобільних доріг, залізничного та повітряного сполучення.  Ведеться робота по відновленню міжнародного пасажирського сполученню Ізмаїл-Тульта. Йде капітальний ремонт автомобільної траси міжнародного призначення Одеса-Рені, а також автодоріг в Дунайському регіоні. Лише в 2017 році на це було направлено 2,4 млрд. грн., із них на дорогу Одеса-Рені з об’їзної дороги навколо міста Рені – 2 млрд. грн.», – повідомив Анатолій Урбанський.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44