Зміни до заходів з нагоди Дня міста - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

25-05-2017 14:35 754
категорія: Новини міста


25 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови Альберта Алтухова пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. На ньому були присутні 8 членів виконкому. Порядок денний включав 23 питання.

Виконавчий комітет розглянув та затвердив рішення “Про погодження розробки детального плану території під розміщення культових споруд по вул. Олімпійській,29-а”, згідно якому управлінню містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради доручено замовити містобудівну документацію – детальний план території по вул. Олімпійській,29-а (в межах вул. Олімпійської та вул. Єврейської) з метою визначення планувальних рішень та функціонального призначення розвитку зазначеної території для розміщення культових споруд. Розроблену документацію слід погодити в установленому законодавством порядку та після проведення громадських слухань подати на затвердження міської ради. Визначити джерелом фінансування робіт по виготовленню містобудівної документації релігійну громаду Свято-Покровської парафії Української православної церкви Київського Патріархату. Дане питання винести на розгляд сесії Білгород-Дністровської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету погоджені зміни до міського бюджету на 2017 рік, а також доповнення до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста та Програми профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто” на 2017-2019 роки. Розглянуті та затверджені питання соціальної підтримки вразливих верств населення, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки, влаштування в інтернатний заклад малолітніх дітей.

Виконком погодив призначення на посаду директора редакції Білгород-Дністровського телерадіомовлення «Новини Придністров’я» Наталію Скопінцеву, а також вніс зміни до рішення виконавчого комітету “Про затвердження штатного розпису редакції Білгород-Дністровського телерадіомовлення «Новини Придністров’я»”. Дані питання будуть винесені на розгляд сесії.

На засіданні внесені зміни до рішення виконавчого комітету «Про святкування Дня міста Білгорода-Дністровського у 2017 році» та затверджені відповідні заходи. Зокрема, День міста 4 червня розпочнеться з урочистої церемонії підняття Державного прапору України та прапору міста в 10:30 на площі перед будівлею міської ради, продовжиться костюмованою ходою по вул. Михайлівській до середньовічної фортеці. На площі перед фортецею відбудеться об 11 год. святкова церемонія відкриття Дня міста Білгорода-Дністровського «Пишаємося минулим. Бережемо традиції. Крокуємо в майбутнє», яка включить в себе вшанування Почесного громадянина міста 2017 року; нагородження громадян за особливі заслуги перед містом, а також вручення щорічної премії міського голови талановитій молоді міста за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. В 11:30 тут розпочнеться концертно-розважальна програма для дітей.

На території фортеці протягом дня будуть діяти “Місто майстрів”, майстер-класи, фото-зони, галявини розваг, відкритий пленер художників та учнів дитячої художньої школи, концертна програма за участю колективів ЦКтаД і дитячої музичної школи. Також, будуть проведені змагання з армрестлінгу та боротьби “Тринта”. Вечірній концерт з нагоди Дня міста розпочнеться в 18:00 на площі перед фортецею та завершиться святковим феєрверком в 22:30.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44