Під таким гаслом 26.07.2017 року представники прикордонної служби України презентували безробітним, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському центрі зайнятості, можливості військової служби за контрактом.

Заступник командира військової частини Білгород-Дністровського прикордонного загону розповів про вакантні посади, про можливості навчання та кар’єрного зростання по службі, про соціальні гарантії та матеріальне забезпечення, що надається державою військовослужбовцям.

Учасників семінару дружня невимушена зустріч спонукала до ефективного діалогу. Було багато запитань, на які безробітні отримали вичерпні відповіді, тому що служба в армії за контрактом це один із видів працевлаштування. Окрім того, обговорено можливість працевлаштування за професіями кухар та бухгалтер за умови попереднього проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості в ОЦПТО ДСЗ.

Плідна співпраця з військовими частинами дає певні результати. Протягом 2017 року на військову службу за контрактом працевлаштовано за сприянням служби зайнятості 2 особи, в т. ч. 1 особа – учасник АТО.

Нач. Відділу активної підтримки безробітних

Мокра О.С.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44