Зустріч мешканців міста Білгорода-Дністровського з представниками Міжнародної громадської організації Центр «Джойнт» в бібліотеці ім. Лесі Українки

07-11-2018 16:17 136
категорія: Новини культури


Міжнародна громадська організація Центр «Джойнт» є представником Американського єврейського об’єднаного розподільчого комітету «Джойнт» (заснований у 1914 році, працює більш ніж у 70 країнах світу) та фінансує програми екстреної допомоги з урятування життя, програми соціальної допомоги бідним, а також проекти громадського та культурного відродження. Діяльність центру полягає в забезпеченні гідного рівня життя соціально вразливим членам громади, відродження самостійних та життєздатних громад.

Регіон діяльності обхоплює 13 областей, місто Білгород-Дністровський теж входить в зону діяльності Центру. В нашому місті живуть єврейські родини, які потребують і отримують допомогу. Серед них: літні люди, насамперед – жертви нацистських переслідувань, ветерани та учасники війни, «діти війни», люди з особливими потребами. Благодійні проекти реалізуються через мережу регіональних благодійних фондів «Хесед» («Турбота»). Зустріч офіційних представників Центру «Джойнт» та мешканців Білгорода-Дністровського відбулась в бібліотеці ім. Лесі Українки. Люди спілкувалися, цікавилися життям один одного, розповідали про себе та свої родини, знаходили спільних знайомих. Все відбувалося в приємній та затишній атмосфері взаєморозуміння.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44