Зустріч молоді Білгорода-Дністровського з військовослужбовцями

05-10-2018 12:07 177
категорія: Новини міста


Напередодні Дня захисника України у гарнізонному будинку офіцерів під гаслом «Захищати вітчизну – це почесно та престижно» пройшла зустріч молоді Білгорода-Дністровського з командуванням та молодими військовослужбовцями Білгород-Дністровського гарнізону та Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Захід організований управлінням з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради та управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту міськради.

Відкрив захід Юрій Майзліс начальник управління з питань ЦЗ, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, який підкреслив, що місто має багаті військові традиції, і професія військового завжди була популярна серед юнаків Білгорода-Дністровського.

З авторською піснею виступив майор Максим Білоус. У ході зустрічі пройшла демонстрація інформаційних роликів про службу у військових частинах. Перед молоддю виступили представник Державної прикордонної служби підполковник Віталій Гула; заступник командира понтонно-мостового полку підполковник Олександр Бенда; командир гарматного артилерійського дивізіону старший лейтенант Роман Нагорний.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44