Перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду Крижанівська Олена 26 лютого 2019 року провела семінар для безробітних в міськрайонному центрі зайнятості.

Мета зустрічі – роз’яснення основних напрямків діяльності Пенсійного фонду України, необхідності офіційного працевлаштування, негативних наслідків отримання заробітної плати «у конверті», принципів накопичувальної системи пенсійного страхування.

Присутніх ознайомили з порядком виплати органами Пенсійного фонду коштів для розрахунків за комунальні послуги безпосередньо одержувачам субсидій та перерахунку пенсій у березні поточного року.

Під час спілкування особливу увагу приділили наявності страхового стажу, який враховується пропорційно сплаченим страховим внескам на державне пенсійне страхування. Для здійснення контролю за повнотою та достовірністю відображення даних в реєстрі застрахованих осіб, присутнім запропоновано реєстрацію на веб-порталі Пенсійного фонду України, як зручну та сучасну форму електронних послуг.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23