Зустріч з керівником клубу “Десантник” в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва

01-10-2018 15:41 249
категорія: Новини культури


В Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбулася зустріч у форматі «Жива книга» з головою Білгород-Дністровського молодіжного військово-патріотичного клубу «Десантник» Віталієм Скибою в рамках роботи бібліо-вітальні «Живе спілкування».

Старший лейтенант запасу В.О. Скиба очолює клуб «Десантник» з 2006 року. Враховуючи військове минуле Віталія Олександровича, спортсмена-парашутиста, інструктора по «Дзесинмон карате-до Шорін-рю», при клубі працюють секції військово-спортивної підготовки та парашутного спорту, карате-до і кобудо, боксу та кікбоксингу, військово-історичної та пошукової роботи. Штаб-квартира клубу знаходиться в міста, а його філії працюють в селах Шабо і Андріївка Білгород-Дністровського району.

Присутні дівчата та юнаки 8 класу міського ліцею не тільки дізналися про історію створення клубу, його секції, але й на конкретних прикладах членів клубу зрозуміли, що в житті ніяких знань зайвих не буває. А заняття спортом допомагають людини стати дисциплінованою і зібраною, виховують відповідальність, сприяють справжній дружбі, виховують почуття колективізму. Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, не знають, що таке поганий настрій. Для багатьох тренування перетворюються в улюблене хобі, яке супроводжує людину протягом усього життя.

Віталій Олександрович не тільки розповів про роботу клубу, але і про своє особисте життя та хобі, пов’язане з пошуковою військово-краєзнавчою роботою, яке зацікавило усіх присутніх.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44