Зустріч з надавачами житлово-комунальних послуг та головами ОСББ в Білгороді-Дністровському

22-11-2019 11:04 274
категорія: Новини міста


20 листопада 2019 року управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради було проведено зустріч з представниками підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг, головами об’єднань співвласників багато квартирних будинків та АТ “Ощадбанк”. На зустрічі були присутні близько 35 учасників.

В ході зустрічі були надані вичерпні роз’яснення щодо впровадження з 1 жовтня монетизованої системи надання пільг на житлово-комунальні послуги окремим категоріям громадян у грошовій безготівковій або грошовій готівковій формах, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі”. Проінформовано про порядок взаємодії управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради з підприємствами надавачами житлово-комунальних послуг та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. Повідомлено про порядок зарахування коштів призначених на пільги та субсидії.

Разом з тим, представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків поінформовано про застосування Закону України “Про житлово-комунальні послуги” при взаємодії та організації договірних відносин з виконавцями житлово-комунальних послуг, а саме надано роз’яснення щодо порядку затвердження розмірів внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та розміру плати за абонентське обслуговування.

Увагу присутніх звернено на забезпечення надання пільг та субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива за новим порядком.

Зокрема, субсидію в безготівковій формі отримують домогосподарства, яким призначено субсидію для придбання скрапленого газу та твердого палива до травня 2019 року та домогосподарства по яким отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Виплату пільг та житлових субсидій в безготівковій формі здійснює Мінсоцполітики виключно через АТ “Ощадбанк”.

З жовтня 2019 року виплата пільг та житлових субсидій в готівковій формі здійснюється управлінням соціальної політики.

Водночас, представником АТ “Ощадбанк” буди надані роз’яснення щодо порядку перерахування пільг та житлових субсидій підприємствам надавачам житлово-комунальних послуг та б”єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Повідомлено про порядок реєстрації у особистому кабінеті отримувача та надання інформації одержувачам про виплачені пільги та субсидії.

В ході зустрічі присутні мали змогу отримати відповіді на питання щодо впровадження монетизованої системи надання пільг та субсидій, порядку взаємодії з АТ “Ощадбанк” та ін.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23