В останню суботу вересня в наше місто вдруге завітала сертифікований тренер, блогер, вчитель Новопечерської школи, аспірантка Київського університету ім. Б. Грінченка Оксана Хомич. Вчителі початкових класів за допомогою пані Оксани вже опанували дві канадські технології: Dаily5 – 5 кроків самостійного читання та Dаily3 – 3 кроки самостійної роботи на уроці математики. А зараз, в умовах НУШ, нас всіх цікавлять особливості процесу оцінювання учнів в 1-2 класах. Протягом 8 годин ми намагалися відповісти на такі питання:

Чому ми говоримо про оцінювання так багато?

Наскільки якісно відбувається навчання в закладах освіти?

Чи враховується вчителями в процесі навчання індивідуальні особливості учнів?

Також ми детально розглянули види діагностичного оцінювання, за допомогою діаграми Вена порівнювали формувальне та підсумкове, розібрали шкалу комунікації та навчилися розробляти власні критерії оцінювання.

Якщо стисло охарактеризувати даний тренінг, то можна сказати так – ресурсно, сучасно і надзвичайно актуально. В фіналі тренінгу приємно було почути від ведучої професійну похвалу команді «початківців». Спілкування з пані Оксаною вирішили продовжити і вже домовилися про наступну зустріч.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23