Зустріч з представником центру зайнятості

17-09-2020 16:07 53
категорія: Пробація


З метою інформування клієнтів пробації про можливості та послуги державної служби зайнятості 17 вересня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Бєлікчі провела консультування підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації.  

Під час зустрічі фахівець поінформувала клієнтів пробації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, розповіла про соціальні послуги, які вони отримають у разі звернення до служби зайнятості, види та умови отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття, у тому числі одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, ознайомила з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування.

Окремо зупинилась на можливості пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості.

На всі питання, що виникали у присутніх, Валентина Касаткіна-Бєлікчі надала вичерпні відповіді. Крім того учасники отримали перелік документів необхідний для реєстрації в службі зайнятості та буклети, що містять інформацію про послуги, які надає їх установа.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23