Зустріч з прийомними батьками та вихованцями в Білгород-Дністровській міській раді

14-05-2018 11:39 255
категорія: Новини міста


11 травня 2018 року у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради проведено традиційну зустріч з піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями та їх вихованцями з числа учнів 8-11 класів на тему «Крок у майбутнє».

Зустріч відкрила заступник міського голови Галина Архипенко, яка націлила присутніх на тематику заходу. Тетяна Мунтьян, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради, надала інформацію про порядок проходження державної підсумкової атестації та вступу до навчальних закладів. Олена Фоміна, головний спеціаліст управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, повідомила про порядок оформлення та виплат державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Мокра та фахівець з питань зайнятості Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Олена Цихмистренко повідомили про найбільш актуальні на ринку праці професії, вручили присутнім буклет «Як діяти молодій людині у пошуках роботи». Неповнолітні учасники зустрічі скористалися можливістю проходження тесту по профорієнтації.

Перед присутніми також виступили Світлана Рахнянська, завідуюча сектором з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей, та Тетяна Бабич, начальник служби у справах дітей.

У всіх присутніх була можливість поспілкуватись зі спеціалістами та отримати відповіді на актуальні для них питання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44