Зустріч із Заслуженим журналістом України Борисом Устименко в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького

19-05-2017 09:49 383


Неоціненним надбанням краєзнавчої вітальні, що діє в Білгород-Дністровській центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, є незабутні зустрічі з відомими місцевими письменниками, знаменитими земляками, митцями.

17 травня 2017 року до бібліотеки завітали Борис Іванович Устименко та учні 10 класу районного ліцею (класний керівник Полох О.В.). Борис Іванович - дуже відома та шанована людина в нашому місті: Заслужений журналіст України, письменник, в минулому – моряк (20 років віддав морю). Де він тільки не побував та чим тільки не займався, але доля найміцніше прив’язала його до журналістики – понад 30 років журналістської діяльності в м. Білгороді-Дністровському та Одеському регіоні.

Борис Іванович розповів про своє життя, в якому було багато цікавих подій, про шлях до журналістського ремесла, про творчу діяльність та поділився своїми роздумами, дав мудрі настанови та побажання молоді на майбутнє. Присутні побачили сімейні фото, ознайомились з книгами автора, які є у фонді бібліотеки, зокрема: «Наш вечный город Аккерман», «Тридцать два румба», «Помпа» есть «помпа», «Свет маяка в житейском море», а також з персональним досьє Б. Устименка, дбайливо зібраним бібліотекарями протягом багатьох років. Завдяки багатому життєвому досвіду та блискучому почуттю гумору письменника, зустріч вийшла щирою, теплою, спілкування – живим, цікавим та відвертим.

Митець живе доти, доки живуть його твори. Тож нехай творчість Бориса Устименка надихає ще не одне покоління наших земляків, передаючи естафету людяності та оптимізму, наснаги до життя та небайдужого ставлення до всього, що оточує, щирої любові до рідного краю.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44