Зустріч Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з освітянами Одещини

22-05-2017 11:57 486


18 травня в національному університеті ім. І.І. Мечникова відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з директорами та вчителями українських шкіл Одеської області.

Білгород-Дністровський представляли: начальник управління, сім’ї, молоді та спорту Л.І. Муржа-Ромащук, практичний психолог ММК, директори ЗОШ №3, 4, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.» та вчителі ЗНЗ міста.

Міністр освіти і науки докладно розповіла про концепцію Нової Української Школи, яка має трансформувати середню освіту від знаннєвої моделі до компетентнісної та наголосила, що сьогодні українська школа зіткнулася з тими викликами, з якими стикаються більшість країн світу – кризою та переобтяженістю знань.

Політик зауважила, що сьогодні у дітей спадає цікавість до навчання природничих наук, тому ці кабінети будуть обладнанні всім необхідним для того, щоб зацікавити дитину.

Вона зазначила, що вирішуючи проблеми сьогодення, потрібно йти вперед і закладати школу, що працюватиме на майбутнє, на дитину, що буде успішною і конкурентоздатною у ХХІ ст.

Директори навчальних закладів активно піднімали питання профорієнтації та впливу учителів на якісне вивчення предмета, вчителі цікавились інклюзивним навчанням, а студенти – заробітною платою молодого вчителя.

Закінчила свій виступ Л.М.Гриневич словами: «Давайте разом побудуємо сучасну українську освіту для успішного майбутнього дітей!»
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44