Зустріч «Забезпечення прав дитини – обов’язок батьків» в рамках акції «16 днів проти насильства» у Білгороді-Дністровському

05-12-2017 15:53 188
категорія: Новини міста


В рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» та на виконання розпорядження міського голови Алли Гінак від 22 листопада 2017 року №272 «Про проведення в місті Білгороді-Дністровському щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 4 грудня 2017 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради службою у справах дітей, за сприяння управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, організовано зустріч з багатодітними сім’ями, сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на тему: «Забезпечення прав дитини – обов’язок батьків».

Заступник начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тетяна Мунтьян акцентувала увагу присутніх на важливості даного заходу в частині захисту прав та законних інтересів дітей.

Начальник пожежної частини №16, підполковник служби цивільного захисту Костянтин Гуйва ознайомив присутніх з правилами пожежної безпеки, поводженням з електроприладами та обігрівачами, розповів про жахливі випадки на території міста, які трапилися внаслідок залишення дітей без догляду дорослих.

Начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Майзліс ознайомив з правилами поведінки на воді для запобігання випадкам загибелі людей на водних об’єктах. Застеріг батьків та опікунів/піклувальників щодо легковажного ставлення та необережного поводження з вибухонебезпечними предметами, яке призводить до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих. Звернув увагу, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, ні в якому разі не торкатися їх і не намагатися самотужки знешкодити. В таких випадках необхідно терміново звернутися до співробітників служби порятунку.

Про наслідки порушення правил безпеки на залізничному транспорті, нещасними випадками, пов’язаними з опіками та отруєннями хімічними речовинами розповіла начальник управління охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Тетяна Сибірцева. Особливу увагу приділила випадкам отруєння медичним препаратами, що сталися внаслідок відкритого доступу дітей до медичних препаратів. Наголосила на необхідності вакцинації дитячого населення, з метою недопущення захворювання дітей інфекційними хворобами.

Про вчинення навмисних самоушкоджень дітьми розповіла інспектор поліції Ліна Петриченко. Зазначила, що основними причинами скоєння самоушкоджень дітьми є негаразди в особистому житті, нерозділене кохання, непорозуміння з батьками. Також наголосила на необхідності більше ретельного ставлення та контролю з боку батьків до дозвілля дітей, з метою недопущення скоєння ними злочинів та правопорушень.

Методист психологічної служби управління освіти сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради Елеонора Лєконцева надала практичні рекомендації щодо виховання дітей, розповіла про випадки булінгу в закладах освіти між однолітками.

Начальник служби у справах дітей Тетяна Бабич звернула увагу на те, що факти жорстокого поводження з дітьми, нещасні випадків та залишення дітей в небезпеці – це є невиконання батьками та законними представниками своїх обов’язків.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44