Зустріч зі слухачами «Школи пенсіонерів»

07-04-2017 09:23 140


6 квітня в приміщенні Білгород-Дністровського територіального центру соціального обслуговування для «учнів» школи та працівників закладу відбулась лекція з питань пенсійного забезпечення та ознайомлення з роботою Веб-порталу Пенсійного фонду України.

З роз’ясненнями щодо основних новацій у пенсійному законодавстві виступила начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Руденко Олена Анатоліївна.

Спеціаліст Фонду детально роз’яснила кожному про складові призначення пенсії, переваги отримання пенсій через вкладні рахунки в банках, повідомила про механізм отримання пенсії за дорученням.

Ознайомила з роботою Веб-поталу електронних послуг Пенсійного фонду України головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Радченко Галина Михайлівна.

Спеціаліст розповіла, що Веб-портал інформаційних послуг Пенсійного фонду України надає своїм користувачам безліч можливостей для зручного та оперативного обслуговування: отримання виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи, попереднє замовлення паперових документів, подання скарги, звернення щодо перерахунку у зв'язку з набуттям страхового стажу, оформлення запису на прийом, перегляд стану розрахунків з Пенсійним фондом України.

Галина Михайлівна допомогла присутнім зареєструватись на Веб-порталі та показала як можна отримувати інформацію в своєму особистому кабінеті.

А.С. Матвєєнко - головний спеціаліст

сектору персоналу та організаційно - інформаційної роботи

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44