Система оприлюднення документів Білгород-Дністровської міської ради


Поради щодо користування пошуком

Я шукаю документ, який має бути у системі, але пошук нічого не знаходить!

Якщо Ви шукаєте документ, який (як Ви впевнені) є у системі, та вона його не знаходить, то причина цього криється у неправильно сформульованому Вами пошуковому запиті. Треба розуміти, що пошук працює за алгоритмом, який чітко та послідовно порівнює символи які Ви ввели у пошуковий запит, з символами назв документів у системі. З цього виходить, що найбільш успішний пошук мають запити, які мають одне ключове слово без закінчення.

Приклади правильного та не правильного пошукового запиту:

Запит, який не дав результату: "нормативна грошова оцінка"
Запит з пошуковим результатом: "нормативн"
У результаті Вам буде виданий документ: "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Білгорода-Дністровського"
Як видно з цього прикладу, перший запит не дав результату, оскільки у системі просто відсутній документ з такою послідовністю символів у назві.


Запит, який не дав результату: "комплексна програма розвитку туризм"
Запит з пошуковим результатом: "туризм"
Результат: "Про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму в місті Білгороді-Дністровському на 2016-2020 роки у 2016 році"

Запит, який не дав результату: "Тарифы"
Запит з пошуковим результатом: "тариф"
Результат: "Про встановлення тарифів на збір та вивезення твердих побутових відходів з урахуванням витрат на утилізацію"

Запит, який не дав результату: "ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ ВИКОНАВЧОГО"
Запит з пошуковим результатом: правильного запиту не існує
Цей пошуковий запит не дасть ніякого результату ні при яких умовах, оскільки у системі взагалі вудсутні документи такого типу. Протоколи засідань слід шукати на офіційному сайті (а не у цій системі) на сторінці: Влада -> Виконком -> Протоколи засідань виконавчого комітету

Інші типові пошукові запити з помилками, які настправді були введені, але не дали результату:

Звіт "Благоустрій" (система не вміє вгадувати контекст запиту)
мыська програма (введено з помилкою)
сессія вересень 2017 (слід шукати у проектах, за місяць вересень у 2017 році)
проект рішення про заврердження попередднього переліку земельних ділянок власності та права оренди якихвиставляється на торгиокремими у 2017-2018 роках, та проднадання дозволу (занадто довгий запит, занадто багато помилок, занадто мала вірогідність, що документ має саме таку назву)
налог н недвижемость (помилки та російська мова)
рішення виконавчого комітету міської ради від 07.03.2017 №78 (слід шукати у рішеннях виконавчого комітету або міської ради за 07-03-2017)



Пошук триває дуже довго. Як можна його прискорити?

Типова ситуація, коли Ви щось шукаєте, але пошук дуже довгий, та Ви зачиняєте вікно з пошуком і починаєте шукати знову.
Об’єм даних сайту та його систем має не малий розмір, тому пошук у системі може тривати від декількох секунд, і до 5-ти хвилин включно. Якщо ви ввели запит та система у процесі пошуку, то слід обов’язково дочекатись результату! Ні у якому разі не зачиняйте вікно з цим пошуком! Закриття вікна та створення нового пошуку лише усугубляє ситуацію, оскільки система все одно шукає Ваш старий запит і зупинити його не можливо. У результаті цього час пошуку збільшується сумуючись з Вашими двома запитами (старим та новим)!

Прискорення пошуку, це дуже проста процедура! Треба лише конкретизувати, що Вам потрібно. Якщо Ви вкажите системі, що Вам лише потрібні прийняті рішення (а не проекти), тоді пошук займе в три рази менше часу. А якщо Ви вкажите ще й рік цього рішення, то пошук пройде ще у 10 разів швидше!